Завершується процес декомунізації на території Меденицької територіальної громади. Сьогодні демонтовані останні пам’ятники у с. Волоща і у с.Грушів.

Дата: 15.08.2023 18:20

Завершується процес декомунізації на території Меденицької територіальної громади. Сьогодні демонтовані останні два пам’ятники:

- у селі Волоща пам’ятник «загиблим у Великій Вітчизняній війні», на якому було встановлено макет голови радянського воїна в касці та таблички із даними жителів села, що загинули у Другій Світовій війні;

-у селі Грушів «загиблим у Великій Вітчизняній війні», на якому були таблички з надписами з трьох сторін. На даний час він був в аварійному стані.

Демонтаж відбувався на підставі вимог чинного законодавства України, а саме, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та юридичних підстав демонтажу пам’ятників радянської доби. Дані роботи було проведено на підставі рішення сесії «Про завершення процесу декомунізації на території Меденицької селищної ради.

На зображенні може бути: 1 особа, пам’ятник та текст

На зображенні може бути: дерево

На зображенні може бути: пам’ятник та текст

На зображенні може бути: 6 людей та текст