Створено Консультаційні центри Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,

Дата: 21.08.2023 22:51

Керуючись статтею 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», з метою запобігання порушенню норм законодавства та підвищення правової обізнаності населення інформуємо щодо роботи Консультаційних центрів Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які відкриті в рамках Проєкту технічної допомоги «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що виконується

Alinea International Ltd. за підтримки Уряду Канади. Консультаційний центр, який відкритий при Регіональному представництві Уповноваженого у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 107, орієнтований на активну взаємодію з усіма ключовими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями та установами, які забезпечують роботу щодо розшуку зниклих та депортованих дітей, забезпечення їхнього повернення, інших соціальних питань, з якими стикаються діти та сім’ї, зокрема постраждалі внаслідок війни, насильства, жорстокого поводження.

До прикладу, для функціонування платформи «Діти війни»

(https://childrenofwar.gov.ua/)