23 СЕРПНЯ - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 08:08

Шановна Меденицька громадо!

Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України!

Прапор України - синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України.

Державний стяг – це символ нашої незалежної Батьківщини, втілення національної єдності, честі та гідності. Під синьо – жовтим  знаменом багато поколінь українців йшло до незалежної, самостійної України. З ним пройшли різні етапи національно-визвольної боротьби, пройшли через революції і Майдани, через геноцид та війни. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства.

Сьогодні прапор України – це символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Під ним наші Герої йдуть у бій, здійснюють подвиги, визволяють кожний клаптик рідної землі. Він майорить на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами.

Сьогодні прапор України впевнено розвивається над звільненим островом Зміїний, над звільненими селами та містечками Херсонщини, Запоріжжя та Харкова та іншими українськими містами і селами.

Бо синьо-жовтий стяг – це прапор нашої Перемоги!

Схиляю голову перед героями минулого та сучасності, хто поклав життя та здоров’я захищаючи нашу синьо-жовту Україну.

Наш обов’язок  як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити все можливе, щоб наш Прапор гордо майорів ще довгі роки. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Голова Меденицької селищної ради

Михайло Живчин