ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ГОЛОВИ МЕДЕНИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МИХАЙЛА ЖИВЧИНА

Дата: 24.08.2023 10:07

Вітаю Вас з найважливішою подією в історії нашої держави:  З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Вже три десятиліття будуємо Новітню історію – історію незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

Ми святкуємо символічний крок уперед до майбутнього, до незалежної та сильної України. Цей день нагадує нам про те, якою великою ціною дається право жити, працювати та будувати майбутнє на нашій рідній землі.

Сьогодні, це свято болюче і тривожно відгукується в наших серцях. Адже вже півтора роки Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії. І знову точиться боротьба за державність і незалежність нашої країни.

Слава і шана мужнім Воїнам, що так ревно борються за волю і незалежність!

Цінуючи, що нам дала українська земля, вшановуючи героїв, які віддали за неї свої життя, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави. Я вдячний усім жителям громади, які докладають максимум зусиль для нашої Перемоги над ворогом!

З нагоди свят щиро бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа.

Хай гордість за нашу країну буде об’єднуючим фактором.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Україна – самостійна, вільна, неподільна держава! І буде такою завжди!

Зі святом, дорога громадо, з Днем Незалежності України!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою,

голова Меденицької селищної ради