Свято першого дзвоника у Меденицькій середній загальноосвітній школі І - ІІІ ст.

Дата: 01.09.2023 17:14

Свято першого дзвоника відбулося у Меденицькій середній загальноосвітній школі І - ІІІ ст. Усміхнені діти у яскравих вишиванках, синьо – жовті прапори, різнобарвні кульки.

Радо зустріли першокласників разом з майбутніми випускниками на урочистій лінійці. Святково лунав Гімн України. Привітав з Днем знань учнів, педагогічний колектив та гостей директор школи Любомир Лешко, відзначив похвальними грамотами за успішне навчання учнів школи, подякував за відповідальність, сумлінне навчання і успіхи і волонтерську роботу під час канікул.

З початком нового навчального року учнів та вчителів привітав і голова Меденицької селищної ради Михайло Живчин побажав спокійного навчального року, щоб рік був без повітряних тривог, побажав здоров’я і успіхів у навчанні. Від щирого серця подякував Захисникам і Захисницям за можливість проведення отаких урочистостей, за можливість вчитися і працювати, з глибокою шаною згадав полеглих воїнів за час війни.

Також на урочистій лінійці пролунали слова вдячності вчителям, які завершують свою трудову педагогічну діяльність у школі, вдячність учнів, теплі обійми зворушили серця усіх присутніх.

Гарного успішного навчального року усім учням!

А вчителям професійних здобутків і вдячних учнів!