В останню путь провели сьогодні загиблого Воїна Збройних Сил України МАТКІВСЬКОГО МИХАЙЛА ІВАНОВИЧА.

Дата: 05.09.2023 17:31

Попрощатися і віддати останню шану Герою прийшли друзі та родина, побратими і односельчани, а також усі небайдужі мешканці Меденицької громади. Невимовна скорбота, біль непоправної втрати та співчуття до сім’ї, родини охоплювали усіх присутніх.

Михайло Матківський з перших днів війни був призваний до лав ЗСУ, Брав участь у військових операціях, боях в Запорізькій, Миколаївській, Луганській і Донецькій областях. Невдовзі мав повернутися у відпустку. Та нажаль

Чин поховання очолив Архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, який під час проповіді у молитві висловив слова шани, вдячності загиблому захиснику та усім воїнам, які поклали своє життя задля встановлення миру. Схиляємо голови у скорботі, сумуємо разом з рідними та молимося за кожну родину, яка втратила рідних. Закликав усіх присутніх Отців, парафіян до щирої молитви за військових ЗСУ, які воюють на передовій, за мир і завершення війни.

Поховали Захисника у рідному селі Опори під звуки триразового збройового салюту та Державного Гімну України.

Вічна пам’ять і шана Герою України!

Герої не вмирають!

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: фургон, дорога та текст

На зображенні може бути: 3 людини