«Круглий стіл» у Дрогобицькій ДПІ: податківці роз’яснюють норми, впроваджені Законом України № 3219-ІХ

Дата: 14.09.2023 13:07

Керівником Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС в Львівській області Русланом Коржом проведено «круглий стіл» для платників податків регіону, в ході якого обговорено податкові норми, впроваджені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219-ІХ).

Під час заходу очільник ДПІ ознайомив присутніх з особливостями відновлення відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06.07.1995  № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), внесених Законом № 3219-ІХ,  зокрема, пояснивши учасникам зустрічі, що з 01 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону № 265.

Присутнім нагадали, що умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі.

Процедури реєстрації РРО/ПРРО встановлені порядками, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048.

Дрогобицька ДПІ