Дорожня карта для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених

Дата: 21.09.2023 09:51

На базі Координаційних центрів підтримки цивільного населення проводиться інформаційна кампанія та розроблено дорожню карту для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених, які займаються питаннями отримання соціальних виплат, комунікації з військовими частинами і ТЦК та СП, а також безкоштовного адвокатського супроводу та психологічної підтримки. Також розроблено  дорожню карту для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених з питань отримання соціальних виплат.