Щиро дякуємо за багаторічну сумлінну плідну працю  СУСЯК СТЕФАНІЇ ІВАНІВНІ

Дата: 04.10.2023 12:36

Керівництво та колектив Меденицької селищної ради висловлюють щиру подяку за багаторічну сумлінну плідну працю  СУСЯК СТЕФАНІЇ ІВАНІВНІ, начальнику КП «Меденицьке виробниче управління житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення» Меденицької селищної ради. Саме ви, Стефаніє Іванівно, зробили вагомий внесок у розвиток комунального господарства нашої громади.

Стефанія Іванівна, як начальник «Меденицького виробничого управління житлово – комунального господарства» розпочала свою роботу з 1 квітня 2003 року. А це 20 років роботи керівником установи, це вміння працювати з колективом, знаходити спільну мову з працівниками, надихати на якісне виконання роботи, вміння вирішувати господарські питання громади, розуміння і володіння ситуацією.

Та життя йде своєю чергою, і, прийняте Вами рішення завершити свій трудовий шлях надасть можливість більше приділяти часу онукам, з’явиться можливість зайнятися своєю улюбленою справою. Ми бажаємо вам довгих років життя  у здоров’ї, мирного неба, відпочинку, щасливого в усьому, не забувайте нас і відвідуйте частіше.

Приходьте до нас в гості! Запрошуйте до себе в гості!

Щастя і здоров’я Вам і всій вашій родині!