Повідомлення про оприлюднення Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 04.10.2023 16:08

1. Проєкт детального плану території земельних ділянок з кадастровими номерами: 4621255400:02:000:0035, 4621255400:02:000:0036, 4621255400:02:000:0037, для розміщення та експлуатації основних, підсобних допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області.

Даний ДПТ розробляється з метою розміщення та експлуатації основних, підсобних допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Меденичі.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області.
  2. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 06.10.2023 р. до 06.11.2023 р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (82160, Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52).

в) Громадські слухання щодо оприлюднення Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) відбудуться 06 листопада 2023року об 11.00 в в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52 (зал засідань).

г) Ознайомитися з проєктом і надати зауваження та пропозиції щодо проєкту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (82160, Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52) в термін до 06.11.2023 р.

Адреса сайту: https://medenycka-gromada.gov.ua/

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.