капітальний ремонт, утеплення  фасаду приміщення садочку КЗ ЗДО «Берізка» у селі Грушів

Дата: 13.10.2023 16:09

В селі Грушів Меденицької територіальної громади ведеться капітальний ремонт, утеплення  фасаду приміщення садочку КЗ ЗДО «Берізка» з використанням енергозберігаючих технологій.

Капітальний ремонт фасаду садочка проводиться за кошти місцевого бюджету,  відповідно до Рішень сесії, затверджених депутатами Меденицької селищної ради. Підрядник, який виконує ремонтні роботи визначений на основі проведеного тендеру.

Утеплення приміщення садочку є важливим заходом для створення комфортних і зручних умов перебування для дітей і персоналу, допомагає зберегти тепло утримувати комфортну температуру в приміщенні у холодну пору року. Це зменшує витрати  на опалення і знизить споживання енергії, покращує звукоізоляцію приміщення, захищає будівлю від впливу погодних умов. І сама будівля матиме гарний вигляд.