Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Меденицька селищна рада повідомляє, що 19 жовтня 2023 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2483га, за адре

Дата: 18.10.2023 14:48
Кількість переглядів: 68

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Проект детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2483га, за адресою: вул. Нова в с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради від 22.10.2021р. №1098 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель та споруд гр. Грицай Любомирі Любомирівні», з метою уточнення у більш крупному масштабі положень раніше розробленої містобудівної документації, уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарними нормами

Проект розроблений у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів».

  1. Основні техніко-економічні показники.

Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,2483га., передбачає собою будівництво та обслуговування.

2. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

Замовник: Грицай Любомира Любомирівна.

Розробник: ФОП Гайгель В.І.

3. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом внесення змін до детального плану території.

З проектом детального плану території, його графічною частиною, пояснювальною запискою, можна ознайомитись в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52, з 19 жовтня 2023 року протягом 30 робочих днів з 09.00 години до 13.00 години, та на офіційному сайті Меденицької селищної ради, https://medenycka-gromada.gov.ua .

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Пропозиції та зауваження до проекту детального плану території, приймаються з 19.10.2023 протягом 30 робочих днів .

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2483га, за адресою: вул. Нова в с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області, відбудуться 20 листопада 2023року об 11.00 в в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52 (зал засідань).

         Пропозиції подані особами, не визначеними пунктом 7 цього порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь