Дата: 23.10.2023 14:46

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до п.41 постанови КМУ від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області. ЄДРПОУ 44505253

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) за наявності: Акумуляторні батареї, код за ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-17-012271-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до вимог і положень нормативних і виробничих документів та потреб Виконавчого комітету Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області. Характеристики та якість товару повинні відповідати державним стандартам України.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Рішенням ХХVII сесії восьмого скликання № 2122 було внесено зміни до Програми «Створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Меденицької селищної ради на 2020-2024 рік» та затверджено її в новій редакції. На заходи програми для закупівлі джерел безперебійного живлення  для систем оповіщення з селищного бюджету скеровано 102,00 тис. грн. та з обласного бюджету субвенцію отримано на вищезазначені заходи в сумі 68,00 тис. грн. Відповідальною особо було здійснено закупівлю джерел безперебійного живлення для систем оповіщення.

Беручи до уваги те, що:

• джерела безперебійного живлення були закуплені не для всіх систем оповіщення;
  • відповідно до вимог ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ «Створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Меденицької територіальної громади (технічне завдання розроблено ліцензованою організацією відповідно до вимог ПКМУ від 27 вересня 2017 р. № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та організації зв’язку у сфері цивільного захисту») час роботи кінцевих технічних засобів оповіщення у разі відсутності основного електроживлення повинен складати не менше 24 години у черговому режимі та 0,5 години у режимі оповіщення;
  • додатково сесією Меденицької селищної ради виділено кошти на закупівлю блоків безперебійного живлення в сумі 156,00 тис. грн. та з обласного бюджету відповідно до розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації від 25.09.2023 № № 886/0/5-23ВА «Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021-2025 роки» Меденицькій селищній раді додатково у 2023 році скеровано кошти в сумі 88,00 тис. грн. для закупівлі джерел безперебійного живлення.

Видатки, передбачені кошторисом на 2023 рік по ТПКВКМБ 0217530 «Інші заходи у сфері звязку, телекомунікації та інформатики»  по КЕКВ 2210 на суму 156 000,00 грн.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: до 143 270,00 грн з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із порівнянням ринкових цін і обрано середнє серед запропонованих варіантів.