Обґрунтування розміру бюджетного призначення Придбання блоків безперебійного живлення для системи оповіщення

Дата: 23.10.2023 14:47

Придбання блоків безперебійного живлення для системи оповіщення

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: Придбання джерел безперебійного живлення ДК 021:2015:31154000-0 Джерела безперебійного живлення,(номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2023-10-18-002332-a)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Рішенням ХХVII сесії восьмого скликання № 2122 було внесено зміни до Програми «Створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Меденицької селищної ради на 2020-2024 рік» та затверджено її в новій редакції. На заходи програми для закупівлі джерел безперебійного живлення  для систем оповіщення з селищного бюджету скеровано 102,00 тис. грн. та з обласного бюджету субвенцію отримано на вищезазначені заходи в сумі 68,00 тис. грн. Відповідальною особо було здійснено закупівлю джерел безперебійного живлення для систем оповіщення.

Беручи до уваги те, що:

• джерела безперебійного живлення були закуплені не для всіх систем оповіщення;
  • відповідно до вимог ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ «Створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Меденицької територіальної громади (технічне завдання розроблено ліцензованою організацією відповідно до вимог ПКМУ від 27 вересня 2017 р. № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та організації зв’язку у сфері цивільного захисту») час роботи кінцевих технічних засобів оповіщення у разі відсутності основного електроживлення повинен складати не менше 24 години у черговому режимі та 0,5 години у режимі оповіщення;
  • додатково сесією Меденицької селищної ради виділено кошти на закупівлю блоків безперебійного живлення в сумі 156,00 тис. грн. та з обласного бюджету відповідно до розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації від 25.09.2023 № № 886/0/5-23ВА «Про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021-2025 роки» Меденицькій селищній раді додатково у 2023 році скеровано кошти в сумі 88,00 тис. грн. для закупівлі джерел безперебійного живлення.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в тендерній документації у дод.2 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY- W - PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A - 11 шт, де конкретизується перелік необхідних характеристик зазначеного товару, їх кількість та вимоги щодо характеристик та якості товару.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника (відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення)

Видатки, передбачені кошторисом на 2023 рік по ТПКВКМБ 0217530 «Інші заходи у сфері звязку, телекомунікації та інформатики»  по КЕКВ 2210 на суму 156 000,00 грн.

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із порівнянням ринкових цін і обрано середнє серед запропонованих варіантів.