ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на ХХХIV сесію. Земельні питання.

Дата: 24.10.2023 16:03

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 4621255400:05:000:1717 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості (код згідно КВЦПЗ 11.02) та надання її в оренду ТзОВ «Миколаївська РМС»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 4621255400:05:000:1718  для будівництва та обслуговування обєктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування  (код КВЦПЗ 03.08) та надання її в оренду гр. Зваричу Ігорю Ігоровичу

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про передачу в оренду неуспадкованих  земельних ділянок (паїв), розташованих за межами смт. Меденичі, ТОВ «КАРПАТСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ»