Заборона вчинення реєстраційних дій

Обідня перерва: 13.00 – 14.00

Субота, неділя – вихідні дні

2

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Меденицької селищної ради Дрогобицького  району Львівської області

Львівська область, Дрогобицький  район, смт. Меденичі, вул.Шкільна, 16.

Електронна адреса: cnap.medenyckaotg@gmail.com

Телефон: (03270) 47-05-77.

Режим роботи:

Дні тижня

Прийом громадян

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

вихідний

неділя

вихідний

3

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Заява власника об’єкта нерухомого майна або рішення суду щодо заборони вчинення реєстраційних дій;

2. Документ, що посвідчує особу заявника;

3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) заявника (крім випадків, коли фізична особа через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку, офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади та має відмітку в паспорті громадянина України);

4. Документ, що підтверджує  повноваження (довіреність);

5.Документ, що посвідчує особу, яку вона представляє, та реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код)  такої фізичної особи – для уповноваженої особи, яка діє від імені фізичної особи (копія).

6).Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору, згідно зі статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та п.4 ст.6 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»).

4.

Безоплатне надання

5

Результат надання послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта

6

Термін надання послуги

Не перевищує одного робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

7

Спосіб отримання відповіді (результату)

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно надається за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формі, що має однакову юридичну силу та містить обов’язкове посилання на Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

8

Акти законодавства щодо надання послуги

1)Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

2)Постанова КМУ від 25.12.2015 №1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"