Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА 01217- Реєстрація місця проживання дитини до 14 років

Дата: 10.10.2023 09:49
Кількість переглядів: 62

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому

Меденицької селищної ради

Селищний  голова                                                М. Живчин

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

01217- Реєстрація місця проживання дитини до 14 років

 

1

 Орган, що надає послугу

 

 Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської  області

Адреса: смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52

Телефон: 03244-70507

Веб-сайт: https://medenycka-gromada.gov.ua/

Електронна пошта: medenychi.rada@ukr.net

Режим роботи:

Понеділок – п’ятниця: 09.00 – 18.00

Обідня перерва: 13.00 – 14.00

Субота, неділя – вихідні дні

 

2

Інформація про ЦНАП (місце подання документів та отримання результату послуги)

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Меденицької селищної ради Дрогобицького  району Львівської області

 

Львівська область, Дрогобицький  район, смт. Меденичі, вул.Шкільна, 16.

 

Електронна адреса: cnap.medenyckaotg@gmail.com

Телефон: (03270) 47-05-77

Режим роботи

Дні тижня

Прийом громадян

понеділок

09.00 – 16.00

вівторок

09.00 – 20.00

середа

09.00 – 16.00

четвер

09.00 – 16.00

п’ятниця

09.00 – 16.00

субота

вихідний

неділя

вихідний

 

3

 Інформація про віддаленні робочі місця ЦНАП (місце подання документів та отримання результату послуги)

 

 Віддалені робочі місця

адміністраторів  Центру надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради

Графік роботи:

Понеділок - п’ятниця з 09.00 до 16.00

Перерва на обід 13:00 до 14:00

Субота, неділя – вихідні дні

Адреса ВРМ: с. Летня, вул. Б.Хмельницького, 76

Адреса ВРМ: с. Опори, вул. Перемоги, 34

Адреса ВРМ: с. Вороблевичі, вул. Незалежності, 137/2

Адреса ВРМ: с. Грушів, вул. Незалежності, 54

Адреса ВРМ: с. Верхній Дорожів, вул.Шевченка, 23

Адреса ВРМ: с. Волоща, вул. Дрогобицька, 2

Адреса ВРМ: с. Довге, вул .Незалежності,41

Адреса ВРМ: с. Літиня, вул . Кобилянської,1

Адреса ВРМ: с. Ріпчиці, вул . Зелена ,

Адреса ВРМ: с. Ролів, вул . Шкільна ,6

Адреса ВРМ: с. Солонське, вул . Меденицька,21

 

4

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

Для реєстрації місця проживання законний представник подає:

1. Заяву за формою, наведеною у додатку 7 до Правил реєстрації місця проживання (формується та роздруковується працівником відділу).

      2. Свідоцтво про народження дитини.

      3. Квитанцію про сплату адміністративного збору .

У разі здійснення реєстрації місця проживання новонародженої дитини або реєстрації місця проживання дитини віком до 14 років в електронній формі  відповідно до Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», сплата адміністративного збору фіксується в інформаційно-телекомунікаційній системі органу реєстрації, через яку подавалася заява в електронній формі.

4. Заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи  за формою згідно з додатком 11 до Правил реєстрації місця проживання (у разі здійснення реєстрації одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання) (формується та роздруковується працівником відділу).

Реєстрація місця проживання дітей, які є іноземцями чи особами без громадянства, здійснюється за умови внесення даних про дітей до посвідки на постійне або тимчасове проживання їх батьків та копії свідоцтва про народження. Документи, видані компетентними органами іноземних держав, підлягають легалізації в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.

      У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

У разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань для реєстрації місця проживання особи додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

       Реєстрація місця проживання новонародженої дитини відповідно до  Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», здійснюється виключно на підставі відомостей, отриманих в порядку інформаційної взаємодії з Державним реєстром актів цивільного стану громадян.

         Місце проживання дитини віком до 14 років, відповідно до  Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», може бути зареєстровано за заявою батьків чи одного з них, поданою в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису через інформаційно-телекомунікаційну систему органу реєстрації, яка забезпечує функціонування реєстру територіальної громади.

       Реєстрація місця проживання дитини віком до 14 років в електронній формі здійснюється виключно за умови, що така реєстрація здійснюється за наявним у реєстрі територіальної громади зареєстрованим місцем проживання батьків чи одного з них.

        Реєстрація місця проживання дитини віком до 14 років в електронній формі здійснюється виключно на підставі заяви, поданої в електронній формі, без подання інших документів, визначених Правилами реєстрації місця проживання.

        У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами згода батьків на реєстрацію місця проживання дитини віком до 14 років підтверджується їх кваліфікованими електронними підписами або засвідчується кваліфікованим електронним підписом нотаріуса.

        Відомості щодо прізвища, імені, по батькові (за наявності) дитини, батьків чи одного з них, номера та серії свідоцтва про народження дитини, зазначені в заяві, перевіряються на відповідність даним Державного реєстру актів цивільного стану громадян через інформаційно-телекомунікаційну систему ДМС.

        Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві, несе заявник, якщо інше не встановлено судом.

5

Оплата (при потребі вартість і банківські реквізити)

Адміністративний збір за реєстрацію місця проживання:

- у разі звернення особи протягом встановленого законом строку (30 календарних днів після знаття з реєстрації місця проживання. При реєстрації новонароджених дітей – протягом 3 місяців з дня реєстрації народження) — у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати;

- у разі звернення особи з порушенням встановленого законом строку — у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати;

У разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу.

Відповідно до пункту 4 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України» від 06.12.2016р. №1774-VIII : мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг.
До внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг вона застосовується у розмірі 1600 гривень.

 

 

6

Результат надання послуги

1.Внесення відомостей про реєстрацію місця проживання Реєстру територіальної громи.

2.Витяг про реєстрацію місця проживання.

7

Строк надання послуги

У день безпосереднього звернення особи чи в день подання особою або її представником документів .

У разі здійснення реєстрації місця проживання відповідно до  Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», адміністративна послуга надається в день подання особою документів або не пізніше наступного робочого дня у разі їх отримання поза робочим часом органу реєстрації.

8

Спосіб отримання відповіді (результату)

Шляхом безпосереднього звернення до ЦНАП

9

Підстави для відмови

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для реєстрації з реєстрації місця проживання;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

3. Для реєстрації/зняття з реєстрації звернулась особа, яка не досягла 14-річного віку.

Рішення про відмову в реєстрації місця проживання приймається в день звернення особи або її представника шляхом зазначення у заяві про реєстрацію місця проживання підстав відмови.

Зазначена заява повертається особі або її представнику.

10

Акти законодавства щодо надання послуги

1.Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні".

2. Статті 3, 6, 61, 111 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

3.Стаття 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

4. Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг".

5.Стаття 65 Житлового Кодексу України.

6.Статті 160, 161 Сімейного Кодексу України.

7.Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».


 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь