Дата: 27.10.2023 10:20

Меденицької селищної ради

Селищний  голова                                    Михайло ЖИВЧИН

ТЕХНОЛОГІЧна  картка  адміністративної  послуги

­00026- Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку

Етап послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Структурні підрозділи, відповідальні за етапи

Строк виконання етапів (днів)

1

Прийом всіх необхідних для надання адміністративної послуги документів згідно з переліком визначеним з інформаційною карткою

Адміністратор центру надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Меденицької селищної ради

У день подання заявником необхідних документів

2

Розгляд наданих документів, прийняття рішення про надання послуги або відмову в наданні адміністративної послуги

У разі відсутності одного з документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, або якщо особа звернулася для вклеювання фотокартки після спливу місячного строку після досягнення особою відповідного віку документи повертаються заявнику з письмовою відповіддю із зазначенням підстав для відмови.

3

Перевірка дійсності паспорта, який подано для вклеювання фотокартки. Порівняння наданих фотокарток із зовнішністю особи та фотокартками, які вже вклеєні на відповідні сторінки паспорта

4

Перевірка відповідності копій оригіналам наданих опікуном/піклувальником документів, належним чином завірення копій цих документів працівником територіального підрозділу ДМС/центру надання адміністративних послуг  (із зазначенням посади, прізвища, імені, по батькові працівника).

Оригінали документів повертаються опікуну/піклувальнику.

5

Передача за описом вхідного пакету документів працівнику територіального підрозділу ДМС (у разі подачі документів до центру надання адміністративних послуг)

6

Передача за описом вихідного пакету документів у приміщенні територіального підрозділу ДМС паспорта громадянина України до центру надання адміністративних послуг.

Працівник територіального підрозділу ДМС

Підрозділ ДМС

Не пізніше 5 календарних днів з дня реєстрації заяви про вклеювання фотокартки в Журналі реєстрації заяв про вклеювання фотокарток.

У разі проведення додаткових перевірок інформації, поданої заявником, не пізніше 30 календарних днів з дня реєстрації заяви про вклеювання фотокартки в Журналі реєстрації заяв про вклеювання фотокарток.

7

Видача паспорта громадянина України з вклеєною фотокарткою.

Адміністратор ЦНАП

У день звернення особи за паспортом з вклеєною фотокарткою