ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на ХХХIV сесію.

Дата: 02.11.2023 12:22

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми «Утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності  Меденицької селищної ради на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження Програми «Розроблення детального плану території земельної ділянки під кладовище орієнтовною площею 2,9893 га в с. Ріпчиці  Дрогобицького району Львівської області».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми «Впровадження заходів щодо громадського порядку та безпеки у Меденицькій ТГ  Дрогобицького району Львівської області  на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Місцевої програми інформатизації «Цифрова Меденицька територіальна громада»  на 2022-2024 роки

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   Про демонтаж памятника  в с.Опори Меденицької селищної  територіальної громади

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми «Про виплату грошової компенсації  дітям пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Меденицької селищної ради  на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми «Національно-патріотичного виховання Меденицької територіальної громади на 2023 – 2025 роки»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми «Розвиток та підтримка закладів охорони здоров’я комунальної власності Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   Про затвердження Програми  «Підтримка військової частини  А1108 на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до штатного розпису ЗДО «Калинонька» та Верхньодорожівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Меденицької селищної ради

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про встановлення меморіальних дошок  загиблим захисникам України  Меденицької територіальної громади

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про звернення депутатів  Меденицької селищної ради

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до складу  виконавчого комітету Меденицької

селищної ради VIII скликання.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми «Підтримка діяльності та розвиток житлово-комунального господарства  Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до Програми  «Впровадження заходів щодо громадського порядку та безпеки у Меденицькій ТГ  Дрогобицького району Львівської області  на 2023 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про  внесення змін до Програми «Утримання обєктів та майна комунальної власності  Меденицької селищної ради на 2023-2024 роки»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до Програми  Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області на 2023 рік»