Меденицька громада з шаною та скорботою зустріла загиблого Воїна Збройних Сил України Богдана Летнянку.

Дата: 20.11.2023 16:31

Знову сьогодні Меденицька громада з шаною та скорботою зустріла загиблого Воїна Збройних Сил України Богдана Летнянку.

Під національними прапорами, скорботно з жалем в серці востаннє вшанували захисника, який віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.

Біля Пам’ятника «Борцям за волю України» в смт. Меденичі отці місцевих парафій відправили панахиду за померлим. Помолилися та востаннє пошанували загиблого захисника.

Далі траурний кортеж прямував  дорогою до рідного дому, яка сьогодні горить вогниками свічок і синьо – жовтими прапорами, в село Верхній Дорожів, де Богдана Івановича  зустріли  односельчани, родина та друзі.

Ми низько схиляємо голови у глибокій шані та вдячності Герою за те, що він мужньо і віддано захищав  Україну!

Щире співчуття близьким та родичам!

Слава Герою України!