У разі зміни адреси суб'єкта господарювання необхідно перереєструвати програмний РРО

Дата: 11.12.2023 15:52

Фахівці Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області під час зустрічі з платниками податків, звертають увагу, що у разі зміни прізвища, імені, по батькові або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО, здійснюється перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО).

Платники перереєстровують ПРРО відповідно до Порядку, який  затверджено  наказом Міністерства Фінансів від 23.06.2020 року № 317.

Так, до контролюючого органу слід подати Заяву про реєстрацію ПРРО № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F1316604) з відміткою «Перереєстрація» і зазначити причину перереєстрації.

Заяву про внесення змін у дані про ПРРО також варто подати у разі змін даних, що вказуються у Заяві, і не потребують перереєстрації (наприклад, зміна назви ПРРО).

Перереєстровують і вносять зміни у дані про ПРРО у тому ж порядку та у строки, що встановлені для реєстрації.

Заяву про проведення перереєстрації або внесення змін у дані про ПРРО слід подавати лише після направлення останнього фіскального звітного чека та закриття останньої зміни на такому ПРРО.

Дрогобицька ДПІ