ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на чергову XXXVI сесію. Програми

Дата: 12.12.2023 10:27

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження Програми «Про виплату грошової компенсації дітям пільгових категорій загальноосвітніх  навчальних закладів Меденицької селищної ради на 2024 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження Програми « Поводження з твердими побутовими відходами на 2024 рік на території  Меденицької селищної ради»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження Програми Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області на 2024 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   Про затвердження Програми «Про виплату грошової компенсації дітям пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Меденицької селищної ради на 2024 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження Програми «Розвиток та підтримка закладів охорони здоров’я комунальної власності Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2024 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження Програми «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення населення  населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району на 2024 рік»