ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА ЖИВЧИНА З РІДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2023 09:13

Вітаю з Різдвом Христовим!

У цей величний день  прийміть теплі й сердечні вітання зі світлим та радісним святом Різдва Христового! Нехай воно принесе у кожну оселю  радість, спокій та достаток, дасть сил та здоров’я, стане початком нових досягнень та успіхів у кожній родині! Нехай ваші серця наповняться надією на мирне майбутнє, радістю перемоги, теплом та благословенням.

Щиро бажаю, щоб Різдво завітало до вас колядками і щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю ваші родини.

На жаль,  не всі родини зможуть зібратись у своїх затишних домівках, за різдвяною вечерею. Багато наших дівчат і хлопців зустрічають це свято в окопах, на лінії фронту.

А хтось на жаль, вже ніколи не сяде з родиною за стіл…

Дякую нашим захисникам! Хай стійкість, мужність і віра Героїв не похитнеться ні на мить, а надія Різдвяною  зіркою осяє шлях звитяги. Божої опіки кожному з вас!

Нехай це Різдво принесе нам те, про що мріє кожен українець – мир, перемогу і повернення додому всіх наших захисників.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою, селищний голова

Михайло Живчин