Меденицька громада зі скорботою зустріла Героя Василя Шулака

Дата: 05.01.2024 11:04

Знову сьогодні Меденицька громада з шаною та скорботою зустріла загиблого воїна Збройних сил України ВАСИЛЯ ШУЛАКА.

Під національними прапорами, скорботно з жалем в серці востаннє вшанували захисника, який віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.

Біля Пам’ятника «Борцям за волю України» в смт. Меденичі отці місцевих парафій відправили панахиду за померлим. Помолилися та востаннє віддали шану загиблому Герою.

Далі траурний кортеж прямував дорогою до рідного дому, в смт. Меденичі, де Василя Володимировича зустріли односельчани, родина та друзі і побратими.

Ми низько схиляємо голови у глибокій шані та вдячності Герою за те, що він мужньо і віддано захищав Україну!

Щире співчуття близьким та родичам!

Слава Герою України!

На зображенні може бути: текст «и4K S P»На зображенні може бути: 5 людей та натовп

На зображенні може бути: 5 людей, дорога та натовп