Дата: 11.01.2024 16:48

Справжнього Воїна,  відданого патріота своєї країни МИХАЙЛА ПАТИНА зустріла сьогодні Меденицька громада, з великою повагою і невимовним жалем, що війна забирає найкращих.

Під національними прапорами, віддаючи останню шану  в молитві, всечесні отці разом з присутніми відправили панахиду  помолилися за загиблого Героя.

Михайло Патин  пройшов не одну війну,  був з 2015 року учасником АТО/ООС, де служив півтора роки і з перших днів війни добровільно пішов до лав ЗСУ.

Та віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.

Далі траурний кортеж прямував дорогою до рідного дому, яка сьогодні горить вогниками свічок і синьо – жовтими прапорами, в село Вороблевичі, де Михайла Михайловича зустріли односельчани, родина та друзі.

Ми низько схиляємо голови у глибокій шані та вдячності Герою за те, що він мужньо і віддано захищав Україну!

Щире співчуття близьким та родичам!

Слава Герою України!

Парастас відбудеться 11 січня о 18 :00 год

Чин поховання 12 січня о 12 : 00 год

На зображенні може бути: 7 людей та текст «ослуги 16/1 шептицького»