Змагання серед учнів шкіл «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.02.2024 16:04

22 спортивні  команди зі шкіл Меденицької громади  братимуть участь у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році з ініціативи Президента України.

Наші учні будуть змагатися у трьох видах спорту: волейбол, футзал, черлідинг. Змагання будуть проходити у п’ять етапів - шкільні, міжшкільні в межах територіальних громад, районні, обласні, всеукраїнські. Проводяться змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти з метою заохочення дітей займатися спортом, вести  здоровий спосіб життя, десь, навіть, переключити увагу дітей від гаджетів, зайняти їх чимось корисним для здоров’я.

З цього приводу 30 січня  відбулася нарада начальника Дрогобицької РВА Степана Кулиняка з керівниками відділів освіти територіальних громад Дрогобицького району. Від відділу освіти, культури, молоді і спорту Меденицької селищної ради на нараді були присутні завідувач сектору військового обліку, цивільного захисту та кадрових питань відділу освіти, культури, молоді і спорту Володимир Ільницький і директор ДЮСШ  «Явір» Меденицької селищної ради Олег Гернага. Обговорювали можливість залучення якомога більшої кількості учнів до участі у Всеукраїнських змаганнях.

З 1 лютого стартує другий етап змагань з гаслом «Разом переможемо». Тож бажаємо нашим молодим спортсменам успіхів у змаганнях, бути наполегливими і йти до своєї мети!

Віримо і знаємо, що ви найкращі!