Благодійний фонд Родини Веселого надав нові умивальники для навчальних установ Меденицької громади

Дата: 15.02.2024 15:21

Тісна співпраця Меденицької селищної ради в особі селищного голови Михайла Живчина та Благодійного фонду Родини Веселого вже не вперше дає добрий результат. Допомога в теперішній час має важливе значення для створення комфортних умов навчання і розвитку дітей, а особливо діток з особливими потребами, яким необхідні спеціальні освітні умови і для  покращення організації освітнього процесу.

Благодійний фонд Родини Веселого Благодійний фонд Родини Веселого надав нові умивальники для інклюзивно – ресурсного центру, дошкільним навчальним закладам і шкільним установам Меденицької громади.

Тому ми  щиро вдячні Благодійному фонду Родини Веселого за  благочинну допомогу, розуміння і підтримку. Надіємося на подальшу співпрацю,  цінуємо ваше бажання допомагати.

Бажаємо вам  плідної праці і вдячності за вашу роботу і допомогу.