Дата: 05.03.2024 12:58

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня за відданість Військовій присязі на вірність Українському народу нагороджено (посмертно) Летнянчина Василя Миколайовича, який загинув 15 лютого 2023 року.

Народився Василь Летнянчин у с. Грушів, а одружившись проживав у с. Волоща. Був активним учасником Революції Гідності, брав участь в АТО/ООС у 2014 році. На початку повномасштабного вторгнення був призваний до ЗСУ. Служив у 103 окремій бригаді Сил ТрО.

Дванадцять посмертних державних нагород вручили родинам загиблих Захисників із Дрогобиччини ордени «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Нагороди отримали родичі загиблих Героїв-захисників.

На понеділковій нараді у Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк разом з начальником Дрогобицького РТЦК та СП Миколою Лисаком у присутності голів громад, керівників правоохоронних органів та центральних територіальних органів виконавчої влади вручили державні нагороди від Президента України родичам загиблих Героїв України у повномасштабній російській війні для їхніх чоловіків, батьків, синів та дітей посмертно.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за вірність військовій присязі нагороджено Героїв:

- Рябцева Василя Олеговича

- Шахсінова Андрія Анатолійовича