У Польщі стартував 9-й Європейський Конгрес місцевого самоврядування.

Дата: 07.03.2024 16:09

У Польщі стартував 9-й Європейський Конгрес місцевого самоврядування.

Голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин перебуває з робочою поїздкою у Польщі. У рамках візиту голова селищної  ради є учасником дводенного 9-го Європейського конгресу місцевого самоврядування, який проходить у місті Міколайки Вармінсько-Мазурського воєводства.

Від України на цьому Конгресі є представники 13 областей. Загалом присутніми є близько 3 тис. учасників з різних країн Європи.

Цей конгрес щорічно об’єднує політичних та громадських діячів з усієї Європи,  найбільший в Європі нетворкінговий майданчик, де діляться досвідом та планують на перспективу очільники громад. Тема цьогорічного Конгресу – «Майбутнє децентралізації в мінливому світі». Європейський конгрес місцевого самоврядування є платформою для обміну ідей та місцем зустрічі керівників місцевих органів влади, представників державного управління, громадських організацій та бізнесу.

В рамках Європейського Конгресу місцевого самоврядування відбулася презентація виставки, організованої Львівською обласною радою до Дня Українського добровольця - "Українці за покликом серця".

29 світлин – світлин, на яких зображені мужні Герої російсько – Української війни, які без вагань залишили звичне життя і стали на захист  України у складі ЗСУ і добровольчих батальйонів.

Світ повинен розуміти і бачити, які Герої стоять на захисті фактично усієї Європи. Якою ціною дається Україні відстояти кожен клаптик рідної землі.

Серед впливових спікерів цьогорічного конгресу від України є Оксана Дмитрієва – депутатка Верховної Ради України, Віолета Лабазюк – голова Хмельницької районної ради.