ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на позачергову XXXVІІІ сесію восьмого скликання.

Дата: 11.03.2024 17:19

ПОЕКТИ РІШЕННЯ  Про затвердження рішення виконавчого  комітету від 31 січня 2024 року №10  “Про затвердження Порядку надання і виплати  допомог згідно Програми “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення  населення населених пунктів Меденицької  селищної ради Дрогобицького району на 2024 рік”.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до рішення XXVIII сесії  Меденицької селищної ради № 2021 від 07.02.2023 року «Про поетапне впорядкування мережі закладів загальної середньої освіти Меденицької селищної ради у 2023-2027 н. р».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ    Про  внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Меденицька публічна бібліотека» Меденицької  селищної ради

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до селищного бюджету Меденицької селищної ради на 2024 рік

ПРОЕКТ Додаток 2

ПРОЕКТ Додаток 3