Дата: 01.04.2024 19:46

Меденицька громада у скорботі з великою шаною зустріла Воїна ЗСУ, відданого патріота своєї країни ФЕДОРА РОМАНІВА, який відважно боронив рідну землю.

Під національними прапорами, віддаючи останню шану в молитві, всечесні отці разом з присутніми відправили панахиду помолилися за загиблого Героя.

Федір Романів пройшов цю страшну  війну з самого початку повномасштабного вторгнення. Та віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.

Далі кортеж  з тілом Героя прямував дорогою до рідного дому, яка сьогодні горить вогниками свічок і синьо – жовтими прапорами, в село Вороблевичі, Воїна ЗСУ  зустріли односельчани, родина та друзі.

Ми низько схиляємо голову у глибокій шані та вдячності Герою за те, що він мужньо і віддано захищав Україну!

Щире співчуття сім’ї, дітям, онукам, близьким та родичам!

Слава Герою України!

Чин поховання 22 березня о 12 : 00 год