Конкурс бізнес-ідей "Роби своє"

Дата: 02.04.2024 15:09

Днями Фонд "МХП - Громаді" оголосив про старт нового грантового сезону в рамках конкурсу бізнес-ідей «Роби своє». Цього року сумарний бюджет грантів становить 10 млн грн. Організатори планують підтримати до 80 підприємців у 13 областях України. Прийом заявок на конкурс "Роби своє" для підприємців, особливо військові, ветерани на члени їх родини, також родини загиблих!

Це можливість для українських підприємців отримати фінансування для розвитку своєї справи.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

• ветерани, військові, родини військових;
  •  підприємці, які вже мають готовий бізнес;
  • підприємці, чий бізнес постраждав через війну;
  •  ті, хто планує почати новий бізнес.

ГЕОГРАФІЯ КОНКУРСУ

13 областей України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.

СКІЛЬКИ БУДЕ ПЕРЕМОЖЦІВ?

70+ проєктів

Взяти участь у конкурсі можуть ветерани, військові або їхні родини; підприємці, що вже мають чинний бізнес; підприємці, чий бізнес постраждав через повномасштабне вторгнення; жителі громади, які тільки планують почати новий бізнес.

НА ЯКУ СУМУ МОЖНА ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ?

До 100 000 грн.

Отримані кошти можна використати на закупівлю обладнання, матеріалів та послуг для свого бізнесу

Отримати консультації можна за номером:   +380665221066

Заявку можна подати за спеціальною формою тут: https://doyourbusiness.com.ua/form