З реквізитами рахунків для сплати податків до бюджету можна ознайомитися на сайті або у приватній частині «Е-кабінету»

Дата: 05.04.2024 12:11

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу платників податків, що реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України розміщуються в Центрах обслуговування платників податків, на субсайті  територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС України за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

Крім того, звертаємо увагу, що функціонує «Електронний кабінет», який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема, автоматизованого визначення рахунків для сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на поточну дату конкретного платника податків.

Дрогобицька ДПІ