Висновок конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи Меденицький інклюзивно-ресурсний центр  Меденицької селищної ради Дрогобицького району, Львівської області

Дата: 22.04.2024 16:57

Додаток  до протоколу № 3 від 11.04.2024 року

11 квітня 2024р.

Кіндратів Леся Степанівна, 1979 року народження, має повну вищу освіту. Закінчила Дрогобицький ДПУ імені І.Я. Франка у 2000 році за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Психологія”. Присвоєно кваліфікацію спеціаліста: "Вчитель історії. Практичний психолог у закладах освіти”. З 2000 року Леся Степанівна працювала на посаді вчителя історії та правознавства в Ролівській СЗШ І–ІІ ступенів (з березня 2021 року – Ролівській гімназії). З 2008 року виконувала обов’язки педагога–організатора.

Загальний трудовий стаж – 24 роки, стаж керівної роботи – 3 роки: на посаді директора Ролівської гімназії з 2021 року.

11.04.2024 року у актовій залі Меденицької селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ Меденицький ІРЦ Меденицької селищної ради. За рішенням комісії визнана переможцем конкурсу та рекомендовано Меденицькому селищному голові призначити на посаду директора КУ Меденицький ІРЦ Меденицької селищної ради Кіндратів Лесю Степанівну та  укласти строковий трудовий договір у встановленому законом порядку.

Голова комісії                                                     Марія НОВАКОВСЬКА

Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи “Меденицький інклюзивно-ресурсний  центр” Меденицької селищної ради Дрогобицького району  Львівської області

Загальношкільний огляд-конкурс «Краща новорічна класна кімната». Новини