Привітання селищного голови Михайла Живчина з Великоднем

Дата: 05.05.2024 08:16

Шановні жителі Меденицької територіальної громади!

Щиро вітаю з величним святом – Воскресіння Христового!

Бажаю здоров’я, мирного блакитного  неба, надії в душі, щастя та великої любові у житті. Нехай це свято подарує сердечне тепло, взаєморозуміння, гармонію й радість.

Воскресіння – це торжество справедливості і перемоги добра над злом, це утвердження віри і надії у серці кожного. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста і села, життя кожного українця.

Вітання, велика вдячність і шана  тим мужнім  Воїнам, хто в цей день тримає оборону в окопах, перебуває в бліндажах, несе бойове чергування. Вітаю всіх, хто наближає нашу Перемогу!

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!    Воістину Воскрес!

З повагою, голова Меденицької селищної ради

Михайло Живчин

Тест. Як добре ви знаєте великодні традиції – Нетішин.City