ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 12.05.2024 09:08

Дорогі Матусі!

Щирі вітання з Днем матері!

День Матері – це найбільш зворушливе свято. Все найкраще в житті – від Матері. Мама ніколи не втомлюється давати любов, турботу та підтримку.

Саме в травні, який вважається місяцем Божої Матері, ми відзначаємо особливе свято – День Матері, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до матері.

З нагоди цього особливого дня, ми хочемо від щирого серця побажати вам найтепліших і найщиріших слів, слів подяки і підтримки. Ваша ніжність, мудрість та безмежне жертовне ставлення надихають нас кожен день. Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!

Нехай кожен день матері буде сповнений радості, усмішок та щасливих моментів. Нехай ваші душі завжди будуть наповнені любов'ю та теплом, а серця — щедрістю та розумінням. Ви — найважливіші, і ваша присутність у світі робить його кращим. Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

З Днем матері! Нехай кожна хвилина життя буде сповнена любов’ю та радістю! Нехай  материнське серце не знає смутку.

З повагою,

голова Меденицької селищної ради

Михайло Живчин

З ДНЕМ МАТЕРІ! Красиве та ніжне привітання на день матері 2022  українською.Музикальна відео листівка - YouTube