Серце матері – невичерпне джерело любові та доброти.

Дата: 10.05.2024 12:45

У другу неділю травня, традиційно, в усьому світі святкують Міжнародний День матері.

Мама – перше слово, вимовлене дитиною. Мати, мама, матуся, ненька – такими високими словами величаємо жінку – Матір.

Кожного з нас, від немовляти і до глибокої старості, її образ супроводжує через ціле життя. В ньому захована неосяжна любов, зворушлива ніжність і турбота матері про своїх дітей. Мама – найдорожча у світі людина, яка завжди буде в нашому серці. Саме материнство є початком всіх початків, джерелом людського життя.

Шанування матері – один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей. Материнство – це дар Божий, велике щастя, але водночас і важка повсякденна праця і велика відповідальність.

Відділенням соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» проведено Фотоконкурс «Серце матері» серед сімей з дітьми, що опинилися в СЖО. Дякуємо всім нашим матусям, які взяли участь у конкурсі. Конкурсна комісія розглянула всі фото, а найкращі отримають подарунки.