Повідомлення про застосування засобів захисту рослин. "МРІЯ ФАРМІНГ ЛЬВІВ, ТОВ"

Дата: 15.05.2024 15:12

Компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях (Додаток 2) згідно з вказаним графіком

Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво». У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що вас буде додатково проінформовано.

Графік технологічних операцій Поле SM_DRmede01, Меденицька рада - Дрогобицький район, Пшениця озима, 33.5 га (план) Дата Назва препарату Вміст діючих речовин Група пестицидів Ступінь токсичності Термін дії препарату Рекомендований термін ізоляції бджіл Препаративна форма 14 трав. — 21 трав. Пріаксор (Каністра 5 л) Ксеміум 75 г/л, Піраклостробін 150 г/л Інше Високотоксичні речовини — 72 години КЕ 14 трав. — 21 трав. Бомбардир Дуо Лямбда-цигалотрин 100 г/л, Імідаклоприд 300 г/л Інше Середньотоксичні речовини — 48 годин КС 14 трав. — 21 трав. Сульфат магнію (Мішок 25 кг) Оксид магнію 16 %, Оксид сірки 32 % Інше Малотоксичні речовини — 24 години КР (кристали)