Дата: 20.05.2024 10:28

З великою шаною, повагою і невимовним болем зустріла Меденицька територіальна громада загиблого Воїна Збройних Сил України КУНИЧИКА ВОЛОДИМИРА СЕРГІЙОВИЧА,  мешканця с. Солонсько.

На колінах, з національними прапорами, скорботно і з жалем в серці востаннє вшанували захисника, який віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.

Біля Пам’ятника «Борцям за волю України» в смт. Меденичі отці місцевих парафій відправили панахиду за померлим. Помолилися та востаннє вшанували загиблого захисника.

Далі траурний кортеж прямував селами Меденицької громади до рідного дому в селі Солонсько, де Володимир Сергійович ще трохи побуде з родиною, щоб завтра назавжди відійти у засвіти. Односельчани, родина та друзі зі сльозами на очах зустріли свого захисника.

Ми низько схиляємо голови у глибокій шані та вдячності Герою за те, що він мужньо і віддано захищав  Україну!

Щире співчуття близьким та родичам.

Слава Герою України!

На зображенні може бути: 1 особа та борода