Меденицька територіальна громада продовжує допомагати Збройним силам України.

Дата: 29.05.2024 10:53

Меденицька територіальна громада продовжує допомагати Збройним силам України.

Допомога ЗСУ – це на даний час першочерговий пункт видатків місцевого бюджету!

На засіданні ХХХХ сесії Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина, прийнято рішення про скерування субвенції на потреби ЗСУ у сумі 5 млн. грн. (для військової частини А 4118 спрямували - 1,5 млн. грн. для військової частини А 3719 – 1,5 млн. грн., для військової частини А 4267 – 1 млн. грн, для 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила – 1млн. грн. ) відповідно до затвердженої в грудні 2023 року Програми "Фінансування матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних сил України, Сил територіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України на 2023-2024 роки".

Це для нашої громади є досить вагомі кошти. Так як Меденицька ТГ не має надходжень у вигляді ПДФО з грошового утримання військовослужбовців.

Зазначимо, наша громада регулярно скеровує кошти на обороноздатність та підтримку військових, які захищають Україну від російських окупантів.

Дякуємо Воїнам ЗСУ за вашу непереможну силу та мужність, відданість нації, самопожертву, які ви проявляєте щодня, захищаючи нашу Україну.

Разом ми переможемо!

Немає опису світлини.