ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА ЖИВЧИНА ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2024 10:14

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!    Вітаю всіх  – учнів, випускників, вчителів, батьків із завершенням навчального року! Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил, нових вражень.

Цей Останній дзвоник є особливим для наших  випускників громади. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. І вже наступного навчального року ви будете підкорювати  нові вершини знань у вищих навчальних закладах. Ви йдете у доросле життя. Зараз воно особливо буремне та тривожне, проте, я впевнений, що кожен з вас займе гідне місце в житті нашої України.

Бажаю вам, щоб скоріше над нашими головами засяяло сонечко на мирному небі!  Щоб ваші мрії та плани збувались. Щоб ви отримали бажану освіту, знайшли роботу до душі.  Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні!

Глибоко вдячний педагогам! Завдяки вам навчальний процес не зупинився у таких важких умовах війни, адже ви вкладаєте у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагали учням із інших регіонів України адаптуватись у нових умовах та здобути найцінніше – знання! Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Як активні громадяни, наші вчителі долучалися до волонтерства, допомоги нашим захисникам.. Низький вам уклін!

Дякую батькам  за турботу та навчання дітей. За розуміння і терпіння, за гарне виховання своїх дітей!

Тож щиро вітаю всіх учасників освітнього процесу із святом Останнього дзвоника!

Бажаю всім дітям та дорослим  безпечних та мирних канікул,  сповнених нових цікавих вражень.

Україна – сильна, Україна – непереможна! Велика вдячність  українським захисникам, які боронять рідну землю!

Бажаю всім Перемоги та Миру!

Сценарій Останнього дзвоника у ЗЗСО в 2023 році