З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2024 09:10

Першого червня , в перший день літа ми завжди відзначаємо День захисту дітей.

Діти – наше майбутнє, наші надії і мрії, маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Ви – найцінніший скарб у житті кожної родини. Нехай ваше дитинство буде яскравим, наповненим теплом та любов’ю. Бажаю вам багато друзів, цікавих ігор та незабутніх пригод. Хотілося б, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Я би  як батько хотів, щоб наші діти не знали жахіть війни, не чули звуки сирен та вибухів. Краще б вони про війни і ворожнечі  дізнавалися лише з книг. Так хочеться, щоб для наших діточок завжди світило яскраве сонечко, а вночі на чистому мирному небі сяяли мільйони  зірок.

У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для щасливого дитинства. Нехай наші сини і доньки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай кожен наступний день буде мирним, щоб наші діти змогли здійснити всі свої задуми та мрії.

А батькам побажаю терпіння, доброти і ніжності. Не забуваймо, що саме ми відповідаємо за щасливе і безпечне дитинство дітлахів! В такий непростий час ми повинні ще з більшою теплотою і любов’ю опікуватися дітками, бо від нашого ставлення залежить як складеться їх доля.

Ще раз зі святом! Мирного всім неба над головою!

Все буде Україна!

З поваго, селищний голова                    Михайло Живчин

З Днем захисту дітей! – Дослідно-селекційний дендрологічний лісовий центр  "Веселі Боковеньки"