Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ МЕДЕНИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.05.2024 12:59
Кількість переглядів: 264

Шановні мешканці нашої громади!

Рада громади оголошує конкурс на створення логотипу нашого спільного дому! Настав час об’єднати наші ідеї та тепло нашого серця в унікальний логотип! Хочемо щоб  цей символ віддзеркалював нашу унікальність, наші традиції, історичну спадковість, наше майбутнє, красу природи та надзвичайний дух нашої громади.

 

КОНКУРС ОГОЛОШУЄТЬСЯ З  1 червня  2024 року        

         Прийом заявок, конкурсних робіт, пакету документів для участі у конкурсі           01.06 –  31.07.  2024 року   

         Перевірка конкурсних робіт на відповідність до вимог, визначених у Положенні про проведення конкурсу на створення логотипу  Меденицької селищної територіальної громади        2 серпня –    2024 року

Конкурс проводиться з метою створення логотипу Меденицької селищної територіальної громади шляхом відображення історичних, культурних, соціально-економічних та інших  особливостей і традицій громади у формі офіційної символіки. 

Давайте створимо разом наш унікальний логотип, що відобразить нашу громаду, як землю чистих дзеркальних джерел, як місце, де кожен день – ніби крапля іскристої води чи крапля запашного солодкого меду. Нехай цей символ стане уособленням  історичних пам’яток, давніх церков, звичаїв.

Ми прагнемо створити унікальний символ, який буде відображати нашу ідентичність, цінності та дух єдності. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього важливого проекту!

 

Організатором конкурсу є  Меденицька селищна рада .

 Конкурс проводиться в наступні етапи та строки (Додаток 1 до цього Положення):

Перший  етап – подання заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт до відділу освіти культури молоді та спорту Меденицької сищної ради 

електронну адресу:logomedenychi@ukr.net  або у друкованому вигляді за адресою:  82160,Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт. Меденичі, вул. Незалежності 52 у будь-який робочий день з понеділка по п’ятницю  з 8.00 до  17.15, телефон для довідок (0977032695) Грабинський Анрій;  перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам визначеним  у цьому Положенні;

Другий етап  – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування в офіційній групі Меденицької селищної ради у соціальній мережі Facebook; підбиття підсумків громадського голосування та оприлюднення результатів голосування на офіційному сайті Меденицької селищної  ради;

Третій  етап – засідання робочої групи з визначення переможців конкурсу за методикою оцінки конкурсних робіт, визначеною цим Положенням, оприлюднення переможців конкурсу  на офіційному сайті Меденицької селищної ради ради та в офіційній групі Меденицької селищної ради

Четвертий етап - затвердження рішенням депутатів Меденицької селищної  ради VIII скликання логотипу Меденицької селищної територіальної громади та Положення про логотип Меденицької селищної територіальної громади.

. Завданнями конкурсу є:

1. залучення максимальної кількості учасників  до розробки офіційної символіки Меденицької селищної територіальної громади з метою поширення національної самосвідомості та почуття патріотизму;

2. підвищення взаємодії Меденицької селищної ради з мешканцями територіальної громади для вирішення питань розвитку громади; 

3. поширення інформації про Меденицьку  територіальну громаду  як культурну, історичну та туристичну частину  громади;

4. розроблення та створення логотипу Меденицької селищної територіальної громади   логотипу.

Вимоги до конкурсних робіт

 

1. Вимоги до  ескізу в Номінації І – «Логотип Меденицької селищної територіальної громади» :

2. Логотип повинен бути оригінальним за ідеєю та змістом художнього рішення, які відображатимуть мету і завдання Конкурсу, повинен легко читатися, бути сучасним, багатогранним графічним елементом.

 3. Логотип повинен бути унікальним, лаконічним та передавати ключову характеристику Меденицької селищної територіальної громади, ідентифікувати її на регіональному, національному та міжнародному рівнях, формувати позитивний імідж території при проведенні публічних заходів.

4. Зображення повинно являти собою логотип, що асоціюється з образом, історією, культурою та традиціями Меденицької селищної територіальної громади, спрямований на підвищення духу патріотизму, любові жителів до громади, формування духовності, виховання молодого покоління в дусі поваги до історії, народних традицій, звичаїв тощо.

5. Логотип повинен відповідати нормам моралі та етики.

6. Логотип повинен бути максимально спрощеним для виготовлення, без перевантаження зайвою інформацією.

7. Логотип повинен бути однаково естетично привабливим як в кольоровому, так і чорно-білому виконанні та мати відповідність технологічним вимогам (збереження можливості читання при змінах розміру, однаково вдалий вигляд як в кольоровому, так і в монохромному,графічному варіанті).

8. Проект логотипу повинен супроводжуватись описом з обґрунтування змісту логотипу у паперовому та електронному вигляді.

9. Логотип повинен бути придатний для використання та нанесення на різноманітних предметах, матеріалах, наприклад, друкованих виданнях, сувенірній продукції (папір, картон, скло, дерево, метал), кераміці, фото-, відео- матеріалах, вивісках, веб-ресурсах тощо.

10. Логотип має бути авторськими та не містити плагіату.

11. Ескізи логотипу Меденицької  селищної територіальної громади  повинні бути виконанні на аркушах паперу формату А4, або в електронному вигляді у форматі jpg розміром не менше ніж 2 mb, (1920*1080). Робота має бути виконана у кольорі. 

Рішення "Про затвердження Положення про проведення конкурсу на створення  офіційного логотипу Меденицької територіальної громади"

Положення "Про проведення конкурсу на створення офіційного логотипу Меденицької селищної територіальної громади"

Етапи проведення конкурсу на створення логотипу Меденицької територіальної громади

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь