Затвердження Детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку земельної ділянки під кладовище в с. Ріпчиці Дрогобицького району Львівської області

Дата: 05.06.2024 12:54

площею 2,9893 га в с. Ріпчиці Дрогобицького району Львівської області». Керуючись п.34, п.42пп.1 ст.26, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Меденицька  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території земельної ділянки під кладовище орієнтовною площею 2,9893га в с. Ріпчиці Дрогобицького району Львівської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку зазначеного проекту містобудівної документації.

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

РІШЕННЯ № 2858 «Про затвердження Детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку земельної ділянки  під кладовище орієнтовною площею 2,9893га в с. Ріпчиці Дрогобицького району Львівської області»

Звіт СЕО с. Ріпчиці кладовище

Заходи моніторингу Детального плану території