І регіональний дитячий аматорський фестиваль «БАРВИ ДИТИНСТВА» під гаслом «Нашому роду – нема переводу», село Вороблевичі Меденицької громадиі.

Дата: 01.07.2024 11:56

Суботній день 29 червня став особливим днем для всіх, хто живе у ритмі танцю. У приміщенні Народного дому села Вороблевичі Меденицької громади відбувся І регіональний дитячий аматорський фестиваль «БАРВИ ДИТИНСТВА» під гаслом «Нашому роду – нема переводу».

Фестиваль проводився з метою пізнання хореографічної культурної спадщини, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному середовищі.

Участь у фестивалі взяли дитячі колективи:

Art dance с. Вороблевичі.

Ars dance studio с. Грушів.

Royal dance studio с. Грушів.

Підбужанка с. Підбуж.

Dance way м. Дрогобч.

DSS Ангажемент м. Дрогобич.

І глядачі, і учасники отримали естетичне задоволення від проведеного заходу. Всі учасники показали себе на високому рівні, гучні оплески глядачів супроводжували кожен виступ танцівників і гостей фестивалю. Всі навзаєм заряджалися шаленою енергією.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи та нагороди за участь.

Натхнення вам, танцюристи і хореографи! За рухами ваших тіл ховаються справжні рухи душі. Завдяки вам ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного світу мистецтва.

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити і творити!

Надіємося, що проведення такого фестивалю стане традицією для нашої громади.