ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на XLI сесію восьмого скликання. Земельні питання

Дата: 09.07.2024 14:34

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності (код згідно КВПЦЗ 01.17 – землі запасу сільськогосподарського призначення), які розташовані  по вул.Січових Стрільців в селищі Меденичі Дрогобицького району Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з  кадастровим  номером 4621255400:01:002:0100 для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі (код КВПЦЗ 03.07), яка є в оренді  ТзОВ «Фасад-Захід», зі зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості (код КВПЦЗ 11.02)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з  кадастровим  номером 4621255400:01:002:0104 для розміщення та  постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС (код КВПЦЗ 03.14), яка є в оренді ТзОВ «Термопласт Плюс», зі зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості (код КВПЦЗ 11.02)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про   надання   дозволу  на   розроблення проекту  землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки    для    обслуговування  нежитлових  будівель ферм для надання в оренду ТзОВ «Щирецькі  курчата», які  розташовані в с. Далява

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення загального користування які використовуються як польові дороги, прогони (код КВЦПЗ – 01.18), розташованих за межами с. Ріпчиці та надання їх в оренду ТОВ «Агро Л В Лімітед»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж частини земельної ділянки з кадастровим номером 4621281500:03:000:0492, розташованої за межами с.Волоща, на яку поширюються право сервітуту для розміщення свердловини  №104 Тинівська (код згідно КВЦПЗ 07.12 право на будівництво та розміщення об’єктів нафтогазовидобування) ТОВ «ГОРИЗОНТИ»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування під’їзної  дороги до свердловини Тинівська № 104, розташованої за межами с.Волоща з подальшою передачею в  оренду ТзОВ «Горизонти»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 4621282400:01:005:0030 для розміщення експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (код згідно КВЦПЗ 11.04 виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), яка розташована за адресою с. Грушів Дрогобицького району Львівської області та надання її в оренду ТОВ «Нафтогазрембуд -1»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про укладання додаткової угоди на продовження терміну дії договору оренди землі ПАТ «Укргазвидобування»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок (паїв), розташованих за межами с.Летня  ТОВ «Меринос-Захід»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок (паїв), розташованих за межами с. Вороблевичі товариству з обмеженою відповідальністю  «Захід-Агро МХП»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування під’їзної  дороги до свердловини Тинівська № 104, розташованої за межами с.Волоща  з подальшою передачею в  оренду ТзОВ «Горизонти»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення межчастин земельних ділянок, розташованих за межами с.Волоща, на які поширюються права сервітутів для розміщення свердловини №107 Тинівська (код згідно КВЦПЗ 07.12 право на будівництво та розміщення об’єктів нафтогазовидобування) ТОВ «ГОРИЗОНТИ»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про   надання   дозволу  на   розроблення  проекту  землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки    для    обслуговування нежитлових  будівель ферм для надання в оренду ТзОВ «Щирецькі  курчата», які  розташовані в с. Далява

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з  кадастровим  номером 4621255400:01:002:0100 для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі(код КВПЦЗ 03.07), яка є в оренді  ТзОВ «Фасад-Захід»,зі зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості (код КВПЦЗ 11.02)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності (код згідно КВПЦЗ 01.17 – землі запасу сільськогосподарського призначення),  які розташовані  по вул.Січових Стрільців в селищі Меденичі Дрогобицького району Львівської області