Після важкого поранення, подальшого лікування 4 серпня 2024 року перестало битися серце нашого Героя СТЕПАНА ГРИНЬКІВА.

Дата: 05.08.2024 18:15

Знову Меденицька громада втратила свого мужнього Воїна, надійного захисника України.

Степан Гриньків народився 8 вересня 1987 в м. Дрогобич.

Родина, друзі, побратими Степана пам'ятають його, як доброго, чуйного, справедливого, вірного побратима по зброї, людину з великим серцем та з глибоким почуттям обов'язку, доброзичливу та хорошу людину. Завжди усміхнений життєрадісний, був душею компанії. Щиро любив свою Батьківщину, тому, не вагаючись, пішов захищати рідну країну.

Висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Cхиляємо голови у глибокій скорботі!

Україна втрачає найкращих своїх синів.

Світла пам'ять нашому Героєві, який назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам'ять Герою!

Парастас буде 5 серпня о 19:00 год.

Чин поховання відбудеться 6 серпня о 14:00 год. у с. Городківка (біля с. Літиня).

На зображенні може бути: 1 особа