Вчимося для якіснішого надання соціальних та психологічних послуг.
Для того, щоб рівень якості надання нами послуг підвищувався, фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» постійно беруть участь у різного виду навчаннях. Так, з метою підвищення рівня обізнаності щодо вимог додержання прав осіб старшого віку та осіб з інвалідністю під час надання їм соціальних послуг з догляду в установах, заввідділення соціальної роботи Наталя Дем’яновська взяла участь у програмі навчального проєкту «Права людини в геріатричних закладах», який проводили Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з БФ «Let`s help». Розглянули зміни до Закону України «Про соціальні послуги», порушення та механізм запобігання порушень прав людини в стаціонарних установах, ведення документації, проблеми, які виникають при створенні відділень підтриманого проживання, заслухали керівників державного та приватного геріатричних закладів для людей похилого віку про їхні переваги та методи праці, також обговорили основи безбар’єрності в закладах та співпраці з БПД.
Марта Ільців, психолог Центру також пройшла повний тренінговий курс «Безпека та ефективна робота щодо зміни насильницької поведінки осіб, які чинять домашнє насильство у приватних стосунках», який проводили тренери з ГО «Осоння» та БО «БФ Рокада». Після цього навчання, психолог може працювати з кривдниками згідно з Програмою затвердженою сесією Меденицької селищної ради. Робота з кривдниками – важливий елемент у системі роботи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а також суттєва складова допомоги постраждалій особі. Участь особи, яка вчиняє насильство у корекційній програмі для кривдників дає їй можливість визнати відповідальність за власні вчинки, подолати систему уявлень, які допускають, виправдовують або сприяють вчиненню насильства. Зміна поведінки таких осіб допомагає не лише зменшити ризик повторних актів насильства, але й сприяє загальній безпеці сімей та громади.
Також фахівці Оля Литвин, Оксана Коваль та Люба Федчишин пройшли навчання та тестування на онлайн – платформі Дія. Освіта Кіберграм, про що отримали відповідні сертифікати.

