Проекти рішень на чергову сесію

20 Грудня, 2021 р., 14:42
ПРОЕКТ рішення  "Про  відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства    в с.  Ролів гр.  Медвідь Ірині Миколаївні"

20 Грудня, 2021 р., 11:52
ПРОЕКТ рішення "Про надання згоди на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми "

20 Грудня, 2021 р., 11:33
ПРОЕКТ рішення " Про затвердження  технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд  гр . Стеців Ганні Петрівні та надання  її у власність"

17 Грудня, 2021 р., 15:33
ПРОЕКТ рішення "Про вилучення земельної ділянки, що знаходилась у користуванні

17 Грудня, 2021 р., 15:09
ПРОЕКТ рішення "Про    затвердження    проекту    землеустрою щодо   відведення земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства

17 Грудня, 2021 р., 12:25

17 Грудня, 2021 р., 11:53
ПРОЕКТ рішення "Про надання дозволу на розробленняпроекту із землеустрою щодо відведенняземельної   ділянки   для    ведення  особистого селянського господарствагр. Веприк Тетяні Михайлівні

17 Грудня, 2021 р., 11:41
ПРОЕКТ рішення "Про вилучення земельної ділянки, що знаходилась у користуванні

17 Грудня, 2021 р., 10:25
ПРОЕТ рішення "Про  відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства    в с.  Волощагр.  Білій Оксані Ярославівні"