Цивільний захист

28 Квітня, 2021 р., 14:45
На сьогодні в 4-х з 5-ти громад Дрогобицького району функціонують місцеві автоматизовані системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, а також локальні та об’єктові системи оповіщення.
20 Квітня, 2021 р., 15:48
16.04.2021 року в приміщенні Меденицької селищної ради проводились планові мобілізаційні навчання.
17 Березня, 2021 р., 13:28
Станом на 2021 рік в Дрогобицькому районі функціонують 3 пожежно-рятувальні підрозділи місцевої пожежної охорони, які дислокуються в смт.Меденичі, смт.Підбуж та с.Уличне та налічують в загальній кількості 17 осіб. Згідно з намірами голів Дрогобицької міської та Меденицької селищної ради в цьому році планується утворення ще 2-х подібних підрозділів в с.Ступниця Дрогобицької та с.Волоща Меденицької територіальної громади, що в свою чергу посилить реагування та скоротить час прибуття на місце виникнення надзвичайної ситуацДрогобицькому регіоні.